sport.1s.lv

Latviski По русский In English

Tour De Ski 2015 zināmi čempioni

Šodien notika 9 km frīstailā vīriešiem. Pārsteidzoši pirmais bija itālis Rolands Klara ar laiku 29.13.0. Taču viņam neko daudz tas nedeva un kopvērtējumā viņš palika sestais. Par turnīra uzvarētāju kopvērtējumā palika Martins Sundbijs no Norvēģijas kurš šajā posmā palika tikai trešais. Kopvērtējuma laiks viņam bija 3.26.42.9 un par 34.9 sekundēm no viņa atpalika Peters Northugs savukārt trešo vietu ieguva Jevgēņijs Belovs no Krievijas.

Savukārt sievietēm pēdējā 6. posmā par 1.1 sekundi fantastiskā finišā Terēze Johauga nozaga 6. uzvaru pēc kārtas Maritai Bjorgenai pēdējā finiša taisnē. Un ja es saku 6. uzvaru pēc kārtas tas nozīmē, ka visus iepriekšējos posmus uzvarēja Marita Bjorgena. Līdz ar to norvēģu sportiste arī kļuva par čempioni apsteidzot savu tautieti Johaugu par 1.39.2. Savukārt 3. vietu kopvērtējumā ieguva vēlviena norvēģu sportiste Heidi Venga
Komentāri (0)  |  2015-01-11 23:50  |  Skatīts: 9437x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Latviešiem labs starts Vācijā skeletona un bobslejā.

Martins Dukurs izceļās ar trešo 1. vietu pēc kārtas PK posmā atstājot aiz sevīm savu brāli Tomasu Dukuru un Olimpisko čempionu Sočos Aleksandru Tretjakovu. Martins Dukurs sāka ļoti labi pēc 1. brauciena paliekot pirmais ar laiku 58.01. Tomasam otrā vieta 58.83. Savukārt krievs Tretjakovs trešais - 59.02. 2. braucienā Dukurs ir ceturtais 59.24. Taču koplaikā viņš tik un tā ir pirmais un zelta medaļa godam nopelnīta. Tomasam trešais sudrabs pēc kārtas. Savukārt 4. palika vācietis Aksels Jungs. Savukārt bobslejā Oskars Melbārdis un Dauants Dreiškeins palika 2. aiz šveicieša Bīta Heftī. Oskars Ķibermanis palika 8.